- Розмір тексту:
- A
- A
- A
-
04/02/2025Успішне завершення національного курсу з авіаційної безпеки в Інституті ІСАО КАІ
-
04/02/2025Викладачі кафедри кібербезпеки розвивають Soft Skills та опановують інноваційні методики викладання
-
04/02/2025Оновлення змісту бакалаврської програми спеціальності 171 «Електроніка»
-
03/02/2025Позиція КАІ стосовно інциденту з охороною організатора події в ЦКМ та недопуском на територію ЦКМ
-
03/02/2025Представники КАІ провели профорієнтаційну зустріч у київській школі №174
-
03/02/2025Викладачі та студенти ФАБД взяли участь у всеукраїнському тренінгу з модернізації шкільних харчоблоків
-
03/02/2025Профорієнтаційні зустрічі Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у київських школах
-
31/01/2025У КАІ відбувся інтенсив з електронних комунікацій та радіотехніки
-
31/01/2025Запрошуємо на Брейн-ринг з Теорії держави і права
-
31/01/2025Зустріч студентів з представниками деканату ФАБД
Викладач Факультету міжнародних відносин став запрошеним лектором провідних університетів Латвії
Викладач кафедри журналістики ФМВ, теле- та радіоведучий Володимир Бірюков став запрошеним гостьовим лектором провідних університетів Латвії. Запланована серія лекцій в латвійських університетах, під час яких Володимир Бірюков поділиться власним досвідом роботи, розповість про роботу фіксером та діяльність українських журналістів під час російсько-української війни.
Володимир Бірюков провів першу лекцію в Університеті RISEBA для студентів з Латвії, викладачів університету та студентів з інших країн — учасників програм обміну.
Лекція була присвячена трансформації журналістики в умовах війни на європейському континенті. Володимир Бірюков розповів як працював з новинами культури, став соціальним журналістом, воєнним кореспондентом та фіксером. Він підкреслив, як міжнародні контакти, налагоджені на таких подіях, як Каннський кінофестиваль і Євробачення, стали ефективним інструментом для інформування про війну в Україні.
Під час лекції викладач кафедри журналістики Володимир Бірюков пояснив основні аспекти роботи в українській журналістиці в умовах війни: як ефективно готуватися до інтерв’ю, долати хвилювання, працювати в гарячих точках та забезпечувати власну безпеку. Він також акцентував на важливості адаптації українських журналістів до міжнародних стандартів і тісної співпраці з європейськими колегами для поширення перевіреної інформації.
«Для мене важливо не лише розповісти про те, як працює українська журналістика під час війни, а й показати, що навіть у найважчих умовах медіа можуть бути ефективними, якщо знати, як використовувати наявні ресурси та контакти. Це і є наша боротьба за правду», — прокоментував викладач.
Наприкінці лекції Володимир відповів на запитання як студентів, так і викладачів. Вони цікавилися специфікою роботи українських медійників, організацією роботи в зоні бойових дій, а також тим, як війна змінила підходи до створення репортажів.
Особливий інтерес викликала тема емоційної стійкості журналістів у стресових умовах. За словами організаторів Університету RISEBA, лекція отримала високі оцінки за практичність і натхненність, а Володимира вже запросили повернутися з новими темами.
© Національний авіаційний університет
м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
post@kai.edu.ua | (044)406-79-01