Соціальна рекламна кампанія «Будь собою» від Міністерства оборони України
7.06.2024, 17:38

akademiya-mikrotik

Соціальна рекламна кампанія «Будь собою» від Міністерства оборони України

Міністерство оборони України запрошує долучитися до лав Збройних Сил України та внести свій неповторний внесок у боротьбу за незалежність нашої держави.

«Будь собою» — це заклик розкрити свій потенціал та реалізувати свої таланти в ім’я вищої мети — захисту рідної землі. Ваші унікальні здібності, досвід та відданість справі стануть міцним підґрунтям для зміцнення обороноздатності країни.

Приєднуйтесь до ЗСУ, обравши вакансію, що найкраще відповідає вашим навичкам та уподобанням на офіційному сайті або завітавши до найближчого рекрутингового центру для детальної консультації.

Кампанія спрямована на заохочення громадян долучитися до захисту своєї країни, підкреслюючи важливість індивідуального внеску кожного у зміцнення національної безпеки.