- Розмір тексту:
- A
- A
- A
-
14/01/2025Науково-педагогічні працівники кафедри кібербезпеки підвищили кваліфікацію в галузі штучного інтелекту
-
14/01/2025Партнером ДУ «КАІ» розпочато набір на стажування студентів-юристів
-
13/01/2025Викладач Факультету міжнародних відносин став запрошеним лектором провідних університетів Латвії
-
11/01/2025Конкурс «Підготовка студентів-пілотів у Празі»
-
10/01/2025Звернення до РК “Траекторія” щодо необхідності завершення будівництва на розі вулиці Гарматної та проспекту Відрадного
-
10/01/2025До КАІ завітав професор Корнельського Університету Чарльз Уайтхед
-
09/01/2025Форум запитань та відповідей INFOMATRIX UKRAINE 2025
-
09/01/2025Міністерство освіти і науки України підтримає два проєкти молодих науковців з кібербезпеки та логістики
-
09/01/2025Студенти Факультету наземних споруд і аеродромів пройшли Міжнародне стажування програмою «Remote Lab of Urban Planning»
-
07/01/2025Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025»
НАУ долучився до проекту ПРООН з гуманітарного розмінування
Національний авіаційний університет долучився до проекту з гуманітарного розмінування ПРООН в Україні спільно з урядом Нідерландів, Міністерством економіки України та Національним органом з питань протимінної діяльності та HALO Trust.
За три тижні учасники навчання, серед яких більшість — ветерани, опанували навички та отримали нові знання, щоб у майбутньому спробувати себе у новій сфері — аналітик із зображень для гуманітарної протимінної діяльності.
Урочиста церемонія нагородження учасників тренінгу з гуманітарної протимінної діяльності відбулася 3 вересня в НАУ.
«НАУ співпрацює майже з усіма операторами з розмінування. Наші студенти стажувалися в HALO Trust – нашого постійного партнера, також маємо декілька команд студентів, які роблять технічні проекти в сфері гуманітарного розмінування. І НАУ буде продовжувати розвивати цей напрямок та підтримувати всі проекти, пов’язані з протимінною діяльністю. », - звернулася до учасників тренінгу в.о. ректорки Ксенія Семенова.
Опановувати нову професію учасникам допомагали викладачі НАУ: Олександр Пітерцев, к.т.н., доцент кафедри ЕРМІТ, факультету аероавігації, електроніки та телекомунікацій (ФАЕТ) розповідав про розробку самохідної платформи для розмінування з використанням георадарних технологій, а Роман Третяк, к.е.н., доцент кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) НАУ, Керівник ГС "ГІС-асоціація України розкрив тему обстеження, оцінки та землевпорядкування землекористувань на територіях, що зазнали військових дій.
© Національний авіаційний університет
м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
post@kai.edu.ua | (044)406-79-01