На телеканалі «Рада» вийшла передача за участі студентів Факультету міжнародних відносин
2.08.2024, 13:06

akademiya-mikrotik

На телеканалі «Рада» вийшла передача про СРСР, в якій взяли участь студенти Факультету міжнародних відносин.

Студенти взяли участь у зйомках проєкту «Без царя в голові». Ініціатор та організатор проєкту — викладач кафедри міжнародних відносин та стратегічних студій, журналіст Олексій Буряченко.

У рамках проєкту здобувачі вищої освіти обговорили теми пов’язані зі спадщиною та впливом радянської ідеології й пропаганди на молодь України.

Переглянути передачу можна за посиланням.