Курс «Методика проведення аудиту. Міжнародні вимоги, правила і процедури аудиту»
2.08.2024, 14:17

akademiya-mikrotik

З 29 липня по 1 серпня 2024 року Інститут ІСАО провів спеціалізований курс «Методика проведення аудиту: Міжнародні вимоги, правила і процедури». Учасниками стали фахівці з різних галузей авіаційної індустрії, зокрема представники:

Слухачі ознайомились з основними принципами, вимогами та процедурами аудиту, що застосовуються в глобальній практиці управління безпекою авіації.

Курс провела досвідчена інструкторка Інституту ІСАО Ольга Хороманська.

За підсумками навчання учасники високо оцінили професійний рівень викладання та якість організації курсу. Вони відзначили актуальність отриманих знань та їх практичну цінність для подальшої роботи у сфері забезпечення безпеки авіації.