Запрошуємо взяти участь у відборі ідей для міжнародного Конкурсу інновацій ICAO 2024
17.07.2024, 12:14

akademiya-mikrotik

Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) оголосила глобальний конкурс на тему «Штучний інтелект у міжнародній цивільній авіації» для студентів останнього курсу бакалаврату або магістратури.

Основні напрямки конкурсу:

Із детальною інформацією можете ознайомитись на офіційному сайті ІСАО.

Ваше завдання — розробити інноваційне рішення на основі штучного інтелекту, яке відповідає одній або кільком стратегічним цілям ICAO.

Найкращі відібрані ідеї будуть подані на міжнародний конкурс ICAO. Переможці отримають можливість презентувати свій проект на Ярмарку інновацій ICAO у вересні 2025 року.

Форма реєстрації для подання проєктів.

Кінцевий термін подання заявок на міжнародний конкурс — 15 червня 2025 року.

Не пропустіть шанс проявити себе на міжнародному рівні та зробити внесок у розвиток світової авіації!