Запрошуємо до літньої школи «SUSTAINABLE STATE OF NATURE 2.0»
26.07.2024, 13:50

akademiya-mikrotik

Запрошуємо до літньої школи «SUSTAINABLE STATE OF NATURE 2.0»

Національний авіаційний університет у співпраці з Вроцлавським університетом природничих наук (Республіка Польща) радий запросити студентів до участі у літній школі «SUSTAINABLE STATE OF NATURE 2.0».

Ця програма — унікальна можливість для молодих фахівців розширити свої знання та навички в галузі екології, сталого розвитку та інженерних наук.

Протягом п’яти насичених днів учасники зануряться у світ сучасних екологічних практик та інновацій. Програма школи орієнтована на актуальні питання управління водними ресурсами, впровадження новітніх технологій для оцінки стану довкілля, а також охорону та збереження цінних природних територій.

Учасники матимуть змогу не лише прослухати лекції від провідних експертів галузі, але й взяти участь у практичних заняттях та майстер-класах. Особливу увагу буде приділено інноваційним методам оцінки якості навколишнього середовища, технологіям дистанційного зондування та сучасним підходам до водного господарства.

Важливою частиною програми стануть навчальні візити до об’єктів, які є прикладами сталого використання природних ресурсів та впровадження принципів екологічної інженерії. Це дозволить учасникам на власні очі побачити, як теоретичні знання втілюються у реальні проекти.

Літня школа відбудеться з 16 по 20 вересня 2024 року в місті Карпач, що розташоване поблизу Єленя-Ґури в Карконоських горах (Республіка Польща).

Програма розрахована на студентів факультетів природничих наук, зокрема тих, хто спеціалізується на охороні навколишнього середовища, екологічній інженерії, водному господарстві, просторовому плануванні та ландшафтній архітектурі. Усі заняття проводитимуться англійською мовою, що дозволить учасникам вдосконалити свої мовні навички та розширити професійний словниковий запас.

По завершенні навчання кожен учасник отримає сертифікат, який стане вагомим доповненням до професійного портфоліо.

Для участі в конкурсі необхідно до 01 серпня 2024 подати до Інституту міжнародного співробітництва та освіти (marharyta.buhera@nau.edu.ua):