Вручення Дипломів Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації студентам Аерокосмічного факультету
22.07.2024, 10:45

akademiya-mikrotik

10 липня 2024 року відбулося засідання Правління Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА), під час якого було вручено Дипломи Асоціації студентам кафедри технологій аеропортів Аерокосмічного факультету.

Нагороди отримали студенти, які продемонстрували найкращі доповіді з аеропортової тематики на ХХІV Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» (секція «Менеджмент технологій аеропортів»). Відзначено їхні творчі ідеї та професійний підхід до роботи.

Президент ААУЦА Петро Липовенко особисто привітав та вручив нагороди і сувеніри таким студентам:

Варто зазначити, що нагороди ААУЦА були започатковані в рамках співпраці з кафедрою технологій аеропортів Аерокосмічного факультету НАУ. Мета цієї ініціативи — підтримка та заохочення майбутніх перспективних фахівців для аеропортів України.

На церемонії вручення були присутні завідувач кафедри аеропортів Олександр Тамаргазін та викладачі кафедри, що підкреслює важливість події та підтримку студентів з боку академічної спільноти.

Ця подія демонструє тісну співпрацю між освітніми установами та професійними асоціаціями, що сприяє підготовці висококваліфікованих кадрів для авіаційної галузі України.