Випускниця Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій взяла участь у міжнародній програмі Huawei — Seeds for the Future 2024
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
10.07.2024, 13:39
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  akademiya-mikrotik
  Випускниця Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій взяла участь у міжнародній програмі Huawei — Seeds for the Future 2024

  Випускниця Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій взяла участь у міжнародній програмі Huawei — Seeds for the Future 2024
  img

  «Насіння для майбутнього» — це всесвітній інноваційно-освітній проєкт Huawei, завдяки якому найкращі студенти університетів світу мають змогу дізнатися про галузеві тенденції, особливості технологій 4G і 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

  Цього року програма вперше проходила офлайн у місті Рим (Італія) з 1 по 5 липня, де взяли участь 150 студентів з 23 країн світу. До складу української команди увійшла й наша цьогорічна випускниця кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій — Алла Пінчук. Для того аби потрапити до команди Алла успішно пройшла інтерв’ю та здала всі необхідні екзамени ІКТ академії Huawei. Нашу країну представляли 5 найкращих студенток з різних університетів України.

  Програма була вражаюче насичена, кожного дня проводилися різноманітні воркшопи ICT Academy Huawei, сесії Tech4Good для розробки стартапу та панельні дискусії з впливовими людьми STEM галузі. Зокрема, були організовані воркшопи по лідерству, 5G&Digital Power, AI&Cloud, а також панельні дискусії Green Digital Skills Development Challenge, Diversity4Tech Summit та Career Panel.

  Також під час програми було проведено захід Global Village/Culture Exchange, де кожна країна мала представити себе, свої традиції та культуру. Україна здобула 2 місце серед всіх країн-учасниць у конкурсі на найкраще представлення країни!

  Головною метою програми стала розробка власного стартап-проєкту, який має вирішувати глобальні проблеми та відповідати цілями сталого розвитку ООН з використанням сучасних ІКТ технологій. У рамках змагань організаторами була сформована збірна команда Україна+Хорватія, яка за час програми розробила проєкт «Trash to Treasure», де ключовою розробкою став розумний бак для сортування сміття з отриманням бонусів користувачам від потенційних партнерів стартапу.

  Боротьба була дійсно запеклою, оскільки всі команди-учасниці розробили унікальні стартапи, які можуть значно полегшити і покращити життя у світі. Хоч і команда Україна+Хорватія не увійшла до двійки переможців, учасники здобули безцінний досвід і вже готові спробувати свої сили наступного року на Seeds for the Future 2025 та в інших стартап-конкурсах, адже ідей для інноваційних стартапів вони нагенерували багато.

  Бажаємо успіхів нашій випускниці та переможних стартапів!

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01