Урочисте вручення дипломів бакалаврам Факультету економіки та бізнес-адміністрування
11.07.2024, 13:35

akademiya-mikrotik

1 липня у актовій залі Національного авіаційного університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам освітнього рівня «Бакалавр» Факультету економіки та бізнес-адміністрування.

Захід розпочався з хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників України, завдяки героїзму яких студенти мають можливість здобувати освіту та будувати плани на майбутнє.

З вітальними промовами до випускників звернулися в.о. ректора, Голова комісії з реорганізації НАУ, в.о. ректора Ксенія Семенова та в.о. декана ФЕБА Світлана Петровська. Вони підкреслили важливість отриманої освіти та побажали молодим фахівцям успіхів у професійному житті.

Під час церемонії кращі випускники були відзначені нагородами:

Завідувачі кафедр також виступили з привітаннями та щирими побажаннями на адресу випускників, наголосивши на важливості постійного професійного розвитку та самовдосконалення.

Факультет економіки та бізнес-адміністрування НАУ пишається своїми випускниками та бажає їм успішної кар'єри, реалізації амбітних планів та досягнення нових професійних вершин!