Студентки Факультету міжнародних відносин завершили навчання у Франкомовному літньому університеті
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
10.07.2024, 11:00
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  akademiya-mikrotik
  Студентки Факультету міжнародних відносин завершили навчання у Франкомовному літньому університеті

  Студентки Факультету міжнародних відносин завершили навчання у Франкомовному літньому університеті
  img

  Студентки Факультету міжнародних відносин завершили навчання у Франкомовному літньому університеті за напрямом «Міжнародні відносини» (Румунія, Бухарест). Організатори проєкту — Міжнародна організація Франкофонії (OIF) у партнерстві з Політехнічним університетом Бухареста.

  Проєкт об’єднав молодь, яка активно вивчає французьку мову та планує робити кар’єру у сфері міжнародних відносин. Участь у проєкті взяли понад 65 студентів з тринадцяти країн Центральної та Східної Європи. Учасників Франкомовного літнього університету привітала Генеральний Секретар Міжнародної організації Франкофонії пані Луіз Мушіківабо.

  У рамках проєкту проведено заходи за участю міністрів, послів та інших впливових і цікавих людей. Під час численних конференцій обговорювалися актуальні проблеми, що стосуються дипломатії, гендерної рівності, штучного інтелекту, геополітики Чорного моря тощо.

  Студентки ФМВ Діана Гнилянська та Карина Бузівська поспілкувалися зі студентами з інших країн, долучилися до обговорення актуальних питань конференцій та взяли участь у культурній програмі, що включала тур Трансільванією та екскурсію в Бухарест.

  Цей проєкт дозволив студенткам ФМВ поглибити знання в царині міжнародних відносин, удосконалити їхню франкомовну компетенцію, познайомитися з новими людьми та отримати неймовірний культурний досвід.

  Участь студентів факультету в проєкті стала можливою завдяки співпраці Факультету міжнародних відносин з Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні Александру Віктором Мікулою.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01