Студенти Факультету міжнародних відносин пройшли курс з вивчення японської мови в Токійському університеті іноземних мов
29.07.2024, 15:12

akademiya-mikrotik

Здобувачі вищої освіти Факультету міжнародних відносин успішно завершили онлайн-курс (рівень N5) з вивчення японської мови в Токійському університеті іноземних мов (Японія). Навчання відбувалося в рамках програми підтримки вивчення японської мови українськими студентами.

Анна Богуцька (206 МВ, англомовний проєкт) та Єлісей Ілляшенко (205 МП) вивчали японську мову з квітня по липень 2024 року. Університет надав можливість відвідувати частину пар з японської мови і японістики. Також студенти ФМВ брали участь в онлайн-зустрічах зі студентами Токійського університету іноземних мов. За результатами навчання вони отримали сертифікати.