Студенти Факультету міжнародних відносин отримали подяки та грамоти від Міністерств України та Верховної Ради України
15.07.2024, 12:41

akademiya-mikrotik

Студенти Факультету міжнародних відносин отримали відомчі нагороди, подяки та грамоти від Міністерства молоді і спорту України Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, народного депутата України та Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України.

Подяки Міністерства молоді і спорту України за досягнення високих результатів, вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту серед студентської молоді, активну участь у громадському житті факультету отримали:

Грамоти Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за високі академічні досягнення, активну науково-дослідну роботу та значну громадську активність отримали:

Подяки від народного депутата України Романа Грищука за участь в програмі стажування в громадській приймальні народного депутата України та вагомий внесок в підготовці матеріалів для Постійної делегації Верховної Ради України до весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО отримали:

Подяки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України за високі академічні досягнення, активну науково-дослідну роботу та значну громадську активність отримали:

Вітаємо наших студентів з відзнаками та бажаємо нових здобутків!