Студент Факультету міжнародних відносин став лауреатом конкурсу від Конституційного Суду України на кращу наукову статтю
1.08.2024, 14:34

akademiya-mikrotik

Студент спеціальності «Міжнародне право» Факультету міжнародних відносин Максим Ніконенко став лауреатом конкурсу на кращу наукову статтю, організованого Конституційним Судом України. Науковий керівник студента — декан ФМВ, професор Юрій Волошин.

Максим Ніконенко представив на конкурс статтю «Міжнародні договори в сфері захисту прав людини в практиці органів конституційної юстиції: порівняльно-правове дослідження». У статті він розглянув важливість прав людини для сучасного суспільства та підкреслив, що захист прав людини є обов’язком кожної держави, що прагне до створення справедливого суспільства.

Студент групи МП-206 у роботі зазначив, що міжнародні договори, такі як Загальна декларація прав людини та Європейська конвенція з прав людини, встановлюють стандарти, яких повинні дотримуватися всі країни. Вони допомагають інтегрувати міжнародні норми у національне законодавство і зміцнюють правову систему.

Участь студента ФМВ у конкурсі Конституційного Суду України сприяло підвищенню обізнаності щодо прав людини та конкурентоспроможності у подальшій професійній діяльності.