Професори Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій серед переможців грантової програми EURIZON
26.07.2024, 12:06

akademiya-mikrotik

Сайт європейського проєкту EURIZON повідомив про завершення третього (останнього) раунду оцінки пропозицій для Програми стипендій EURIZON для України (EURIZON Fellowship Programme for Ukraine).

У результаті було відібрано 65 команд науковців з України, які отримали індивідуальне фінансування на період до 12 місяців. Загалом було подано 786 проєктів.

Серед переможців конкурсу є команда з Національного авіаційного університету з науковим проєктом «Research and development of Ukrainian ground network of navigational aids for increasing the safety of civil aviation».

До складу команди увійшли:

Вітаємо переможців та бажаємо їм творчого натхнення та нових вагомих наукових здобутків!