Проєкт CIRCLEMAN Національного авіаційного університету переміг у конкурсі програми ЄС ERASMUS + напряму Жан Моне
1.08.2024, 13:33

akademiya-mikrotik

Наприкінці липня 2024 року Європейська Комісія оприлюднила результати конкурсу проєктів програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне. Серед переможців — проєкт Waste Management in the Context of Transition to a Circular Economy: the EU Experience (CIRCLEMAN) від Національного авіаційного університету. Вітаємо команду науковців з визначним досягненням!

Координатором проєкту є доцентка кафедри біотехнології ФЕБІТ НАУ Олена Кузнєцова. До складу проєктної команди також входять науково-педагогічні працівники цієї кафедри професор Михайло Барановський та доценти Ірина Корнієнко, Лариса Ястремська.

Метою проєкту є аналіз та популяризація європейської політики і найкращих практик у сфері поводження з відходами та дослідження можливостей їх застосування в реаліях України з урахуванням принципів циркулярної економіки.

Завданнями проєкту є:

Реалізація проєкту CIRCLEMAN сприятиме ширшому впровадженню теми євроінтеграції в освітній процес та тематику наукових досліджень.