Представники Факультету міжнародних відносин пройшли міжнародне стажування «Парламентська демократія в Європі»
30.07.2024, 12:52

akademiya-mikrotik

В. о. завідувача кафедри міжнародного та європейського права Факультету міжнародних відносин Роман Максимович та аспірант Віталій Кисіль пройшли стажування у літній програмі LUISS-ELGS «Парламентська демократія у Європі» (Рим, Італія). Організатори — Школа європейського права та управління Європейської організації публічного права (EPLO) та Школа державного управління Луїса Гвідо Карлі.

Для учасників стажування декан Школи європейського права та управління Луїс Марія Дієс-Пікасо прочитав вступну лекцію «Шлюб за розрахунком: демократія та верховенство права». Професор Мауріція Де Белліс (Університет Тор Вергата) виступив з лекцією «Роль Європейської Комісії в реалізації національних планів відновлення та стійкості». Також професор Бернардо Джорджіо Маттарелла (Університет Луїса, директор римського офісу EPLO) прочитав лекцію «RRF як інструмент екологічного переходу».

Представники ФМВ ознайомилися з роботою римського офісу EPLO та штаб-квартирі ELGS, у Національному музеї Романо — Палаццо Альтемпс. Разом з Луїсом Марією Дієс-Пікасо та викладачами EPLO учасники проєкту взяли участь в екскурсії до Палати депутатів Італії та Сенату Італійської Республіки.

Стажування представників ФМВ стало можливим завдяки Угоді про співробітництво між Національним авіаційним університетом та Європейською організацією публічного права (EPLO). Участь в стажуванні представників ФМВ забезпечить покращення методики підготовки майбутніх юристів на факультеті та допоможе вдосконалити проведення досліджень у сфері права з урахуванням принципів і стандартів Європейського Союзу.