Представники Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій та Делфтського технічного університету представили результати спільного дослідження на Міжнародному симпозіумі IGARSS 2024 в Афінах
24.07.2024, 11:15

akademiya-mikrotik

На Міжнародному симпозіумі з геонауки та дистанційного зондування (IGARSS) 2024 в Афінах, Греція, були представлені результати спільного дослідження Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій та Делфтського технічного університету (Нідерланди) під назвою «ANALYSIS OF 94 GHZ CLOUD RADAR CALIBRATION BASED ON DISDROMETER MEASUREMENTS».

IGARSS є найбільшою щорічною конференцією, організованою Товариством геонауки та дистанційного зондування IEEE (IEEEGRS-S). Цього року захід відбувся з 7 по 12 липня та зібрав понад 2500 дослідників з усього світу.

Професор кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей (ЕРМІТ) ФАЕТ Фелікс Яновський отримав персональне запрошення від генерального голови симпозіуму, професора Віто Паскаціо. Яновський організував спеціальну секцію «Signal and Data Processing in Atmosphere Remote Sensing», запросивши відомих науковців зі США, України, Нідерландів та Ізраїлю. Додатково, фахівці з Китаю, Латвії, США та інших країн подали свої роботи до цієї секції. Після рецензування було сформовано дві сесії: усну та стендову.

Україна була представлена двома доповідями на усній сесії IGARSS 2024:

Персональне запрошення українських науковців на такий авторитетний міжнародний захід та представлення спільних результатів НАУ і TU Delft свідчить про високий рівень досліджень у галузі радіолокації та дистанційного зондування, а також демонструє успішну інтеграцію України до світової наукової спільноти.