Освітній марафон для майбутніх абітурієнтів НАУ: Профорієнтація влітку триває
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
9.07.2024, 13:25
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  akademiya-mikrotik
  Освітній марафон для майбутніх абітурієнтів НАУ: Профорієнтація влітку триває

  Освітній марафон для майбутніх абітурієнтів НАУ: Профорієнтація влітку триває
  img

  24-27 червня 2024 року Національний авіаційний університет провів серію віртуальних заходів у рамках проєкту «Освітній марафон для майбутніх абітурієнтів». Ця ініціатива підкреслює важливість безперервної освіти для української молоді, навіть у складні часи, задля побудови кращого майбутнього.

  Організатором виступив Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ під керівництвом директора Галини Лазарєвої, заслуженоЇ працівниці освіти України, у співпраці з факультетами університету.

  Програма марафону:

  Спікер – Євген Габрусенко, к.т.н., доцент, доцент кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ.

  Лектор розповів, що переважна більшість технології зв’язку та передачі даних є бездротовими, тобто використовують поширення радіохвиль;

  Спікер — Богдан Піонтковський-Вихватень, к.пед.н., психолог Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, магістр психології, груповий психоаналітик, психолог-екофасилітатор.

  До уваги слухачів представлено категорії проблемного поля опису конфліктів, зміст поняття конфлікту у повсякденній свідомості, структурні характеристики конфліктів;

  Спікер — Богдан Піонтковський-Вихватень.

  Лектором розглядається інформація, як зовнішні обставини ситуації сприймаються людиною, на підставі чого здійснюється «визначення ситуації», який процес веде до визначення ситуації як конфліктної;

  Спікер Олександр Дубик, к.т.н., доцент, завідувач кафедри інфраструктури авіаційного транспорту Факультету наземних споруд і аеродромів.

  Лектор розкрив важливу тему і розповів про діяльність кафедр, переваги факультету та про спеціальності, які здобувають студенти на ФНСА НАУ;

  СпікерЄвген Габрусенко, к.т.н., доцент, доцент кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій;

  Спікер — Олена Горбачова, екологиня, аспірантка кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій НАУ, співзасновниця консалтингової компанії зі сталого розвитку «17:59», експертка в Національному агентстві оцінювання якості вищої освіти.

  Лекторка розглянула питання викликів сьогодення і розповіла, що може зробити кожен своїми діями, щоб робити світ кращим.

  Модератором заходів виступила Тетяна Петровська, к.пед.н., директорка Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ.

  Технічну підтримку забезпечував Віктор Сімора, а за відеозаписи на YouTube-каналі ННІРО відповідав Богдан Піонтковський-Вихватень.

  Записи лекцій доступні на YouTube-каналі ННІРО НАУ:

  НАУ запрошує майбутніх абітурієнтів приєднатися до університетської спільноти та обрати омріяну спеціальність. Детальнішу інформацію можна знайти на сайті.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01