Неформальний пікнік об’єднав викладачів та адміністрацію університету
2.07.2024, 12:06

akademiya-mikrotik

Неформальний пікнік об’єднав викладачів та адміністрацію університету

18 червня відбувся неформальний пікнік для викладачів та адміністративного персоналу університету. Захід пройшов у приємній, розслабленій атмосфері, без офіційної програми та виступів, що дозволило учасникам вільно поспілкуватися та відпочити.

Організатором заходу виступив Центр інноваційних освітніх технологій та Проєктний офіс НАУ. Примітно, що фінансування пікніка було здійснено за рахунок коштів випускників навчального закладу, що демонструє міцний зв’язок alma mater зі своїми колишніми студентами.

Такі неформальні зустрічі сприяють зміцненню особистих зв’язків та покращенню комунікації між різними підрозділами університету. Вони дають можливість викладачам та адміністративному персоналу познайомитися ближче, обмінятися ідеями та обговорити актуальні питання в невимушеній обстановці.