Національний авіаційний університет запускає безкоштовну платформу «English4Ukraine» для вивчення англійської мови
25.07.2024, 16:25

akademiya-mikrotik

З ініціативи проєкту «Твіннінг», активним учасником якого є НАУ, оголошуємо про запуск платформи для вивчення англійської мови «English4Ukraine».

Запрошуємо викладачів, співробітників і студентів приєднатися до презентації платформи, щоб дізнатися про можливості вивчення англійської мови.

Презентація платформи «English4Ukraine» відбудеться 26-го липня 2024 року о 10:00 за посиланням.

Протягом наступного року викладачі та студенти НАУ зможуть безкоштовно вивчати англійську мову на платформі.

У рамках заходу відбудеться круглий стіл «Реалізація Закону України «Про застосування англійської мови в Україні» в контексті євроінтеграції», де обговорюватимуться основні напрями посилення ролі англійської мови в Україні у публічних сферах суспільного життя та спрощення доступу громадян до її вивчення за допомогою новітніх технологій.