Національний авіаційний університет оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника науково-дослідної частини
2.07.2024, 15:20

akademiya-mikrotik

На виконання вимог Законів України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про вищу освіту» та відповідно до «Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад у Національному авіаційному університеті» затвердженого наказом ректора від 11.09.2023р. №333/од. (далі – Положення):

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі (далі - Кандидат), подає особисто, надсилає поштою або надсилає на зазначену в оголошенні адресу електронної пошти такі документи:

1) письмову заяву на ім’я ректора Університету про участь у конкурсі;

2) написану власноруч, відповідно до додатка 3 Положення;

3) копію документа, що посвідчує особу;

4) заповнений особовий листок з відділу кадрів, відповідно до додатка 4 Положення;

5) автобіографію, відповідно до додатка 5 Положення;

6) копію трудової книжки (за наявності);

7) копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8) перелік наукових праць Кандидата, опублікованих впродовж останніх п’яти років у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях (далі – Наукові праці). Зразок та вимоги до оформлення дивитись за посиланням.

Кандидати, які працюють в Університеті, подають лише заяву на ім’я ректора Університету про участь у конкурсі і перелік Наукових праць.

Кандидати можуть надавати додаткову інформацію, що відображає результати їх наукової діяльності:

9) документ про володіння української мовою (Державний сертифікат або атестат про повну середню освіту);

10) письмову згоду на обробку персональних даних (дивитись додаток 6 Положення)

Кандидати, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію про освіту, досвід роботи, професійний рівень і репутацію (характеристики, рекомендації, копії наукових публікацій, реферати тощо), а також своє бачення розвитку досліджень і розробок на посаді.

Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення про конкурс по 31 липня 2024 р. (включно) за адресою: 03058, м. Київ, проспект Любомира Гузара,1, корпус 1, кабінет 1-120.

Інформацію про проведення конкурсу можна отримати: