На Факультеті наземних споруд і аеродромів відбувся творчий конкурс за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування»
23.07.2024, 13:26

akademiya-mikrotik

15 та 17 липня на Факультеті наземних споруд і аеродромів відбувся творчий конкурс для абітурієнтів які прагнуть вступати за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування».

Творчий конкурс є обов’язковою умовою для вступу абітурієнтів, які прагнуть навчатися на архітекторів. Факультет ще минулого року змінив формат вступного творчого іспиту і залишив з трьох видів випробувань одне — «Композиція». Цього року для участі в конкурсі зареєструвались більш ніж 100 вступників. Вступники приїхали з різних областей України з наміром здобути фах архітектора та продемонструвати свої творчі здібності.

Охочі вступити на спеціальність 191 «Архітектура та містобудування» мають також змогу взяти участь у наступному конкурсі — для осіб, які навчатимуться за кошти фізичних/юридичних осіб і який відбудеться 24 липня 2024 року.

Вітаємо наших перших абітурієнтів із успішним проходження творчого конкурсу та чекаємо на зустрічі в університетських аудиторіях