Курс системний підхід ІСАО до управління безпекою авіації для керівного складу Державного авіаційного підприємства «Україна»
9.07.2024, 12:20

akademiya-mikrotik

4-5 липня 2024 року Інститут ІСАО Національного авіаційного університету провів курс «Системний підхід до управління безпекою авіації» для керівного складу Державного авіаційного підприємства «Україна». Учасники курсу — керівники різних напрямів діяльності авіапідприємства, зокрема:

Курс провів Дмитро Бугайко — інструктор ІСАО, заступник директора Навчально-наукового інституту міжнародного співробітництва та освіти НАУ, доктор економічних наук, член-кореспондент Академії економічних наук України, професор кафедри логістики НАУ.

Цей курс має особливе значення для Державного авіаційного підприємства «Україна», оскільки перевезення перших осіб держави вимагає дотримання найвищих стандартів безпеки. Він є черговим етапом багаторічної комплексної програми підвищення кваліфікації фахівців авіапідприємства, що реалізується у співпраці з Національним авіаційним університетом.

За підсумками навчання учасники високо оцінили зміст курсу, методику викладання та професійний рівень інструктора.