Керівниця Юридичного факультету виступила спікеркою круглого столу, організатором якого є Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України
15.07.2024, 14:45

akademiya-mikrotik

5 липня 2024 року в.о. декана Юридичного факультету Ірина Сопілко прийняла участь у круглому столі на тему «Захист екологічних прав в Україні та світі», який проходив у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

«Метою заходу є обговорення в експертному колі правників механізмів, які спрямовані на захист екологічних прав людини. Одним із таких інструментів державної політики є екологічний контроль, а реформа державного екологічного контролю є передумовою сталого відновлення довкілля», — відкриваючи круглий стіл зазначила заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олена Крамаренко.

Спікерами засідання виступили:

Під час круглого столу окреслені основні напрямки реформи держекоконтролю, яка включатиме:

Представниця наукової спільноти Національного авіаційного університету Ірина Сопілко виступила із доповіддю на тему «Екологічна освіта та просвіта після війни».