Кафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів Аерокосмічного факультету запрошує на навчання майбутніх лідерів авіаційної галузі
18.07.2024, 13:22

akademiya-mikrotik

Освітньо-професійна програма «Управління авіаційними транспортними системами та комплексами»

Освітня програма відповідає європейським стандартам підготовки фахівців з управління авіаційними транспортними системами та комплексами, передбачає вивчення теоретичних основ та сучасних технологій управління в сфері авіаційного транспорту.

Високоякісні освітні послуги з підготовки фахівців авіаційно-космічної галузі, здатних розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми з управління авіаційними транспортними системами та комплексами.

Формування компетенцій для безпечного та ефективного управління різноманітними авіаційними підприємствами, включаючи:

Забезпечення високої конкурентоспроможності у працевлаштуванні та можливість подальшої освіти.

Принципова відмінність Програми — управлінська спрямованість технічного змісту навчання.

Умови вступу:

Для отримання детальної інформації про вступ відвідайте сайт та ознайомтеся з документом.