Інститут ІСАО провів базовий курс з безпеки польотів: фокус на виконанні польотів
15.07.2024, 14:52

akademiya-mikrotik

З 1 по 6 липня 2024 року Інститут ІСАО провів «Базовий курс з безпеки польотів» з акцентом на виконанні польотів. Навчання здійснював досвідчений інструктор Юлій Бобров.

Учасниками курсу стали фахівці з трьох організацій:

Курс проводився в офлайн-форматі, що дозволило забезпечити безпосередню взаємодію між викладачем та слухачами. Така форма навчання сприяла ефективному засвоєнню матеріалу та обміну досвідом між учасниками.

По завершенні курсу слухачі високо оцінили професіоналізм викладача та якість організації навчання. Позитивні відгуки підкреслюють актуальність та практичну цінність отриманих знань для фахівців авіаційної галузі.

Інститут ІСАО вітає всіх учасників з успішним завершенням навчання та дякує за довіру. Ми переконані, що здобуті знання та навички сприятимуть підвищенню рівня безпеки польотів у регіоні.