Інститут ІСАО НАУ провів курс з забезпечення льотної придатності повітряних суден
24.07.2024, 09:45

akademiya-mikrotik

З 15 по 19 липня 2024 року в Інституті ІСАО Національного авіаційного університету було успішно проведено спеціалізований курс «Забезпечення і підтримання льотної придатності повітряних суден». Учасниками курсу стали фахівці Державного авіаційного підприємства «Україна» та Державного науково-дослідного інституту авіації.

Програма курсу була розроблена з урахуванням сучасних європейських стандартів та включала вивчення ключових документів Європейського агентства з безпеки польотів (EASA), зокрема:

Особливістю цього курсу є комплексний системний підхід до висвітлення питань льотної придатності. Програма охоплює весь життєвий цикл повітряного судна: від початкового забезпечення льотної придатності до її підтримання в процесі експлуатації. Окрему увагу було приділено питанням підготовки та ліцензування персоналу з технічного обслуговування повітряних суден.

Курс проводив кандидат технічних наук, доцент Володимир Максимов, інструктор Інституту ІСАО НАУ. Слухачі високо оцінили методику викладання та структуру курсу, відзначивши професіоналізм та компетентність інструктора.

За результатами підсумкового тестування учасники продемонстрували високий рівень засвоєння матеріалу, що підтверджує ефективність обраного підходу до навчання.

Проведення такого курсу сприяє підвищенню кваліфікації українських фахівців у галузі забезпечення льотної придатності та наближає вітчизняні стандарти до європейських норм, що є важливим кроком у розвитку авіаційної галузі України.