IEEE APUAVD-2024: Запрошення до участі у 7-й Міжнародній конференції з безпілотних літальних апаратів
3.07.2024, 14:04

akademiya-mikrotik

З радістю повідомляємо про проведення 7-ї Міжнародної конференції IEEE «Актуальні проблеми розробки безпілотних літальних апаратів» (APUAVD-2024). Конференція відбудеться 22-24 жовтня 2024 року в Національному авіаційному університеті в рамках IEEE Тижня НАУ.

IEEE APUAVD є ключовою науковою подією для спільноти IEEE Національного авіаційного університету та невід’ємною частиною IEEE Тижня НАУ.

APUAVD-2024 проводиться за підтримки Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE, США).

Матеріали попередніх конференцій включено до цифрової бібліотеки IEEE Xplore та індексовано в провідних наукометричних базах даних (Scopus, Web of Science, Google Scholar тощо).

Основні напрямки конференції:

Для участі у конференції просимо відвідати офіційний сайт.

Детальну інформацію можна знайти у Call for Papers.

Конференція проходитиме у гібридному форматі. Реєстраційний номер IEEE конференції: #64488

Залишаємо важливі контакти та посилання:
    Email оргкомітету: apuavd@ieee.org.ua
    конференції.
    Шаблон IEEE для оформлення матеріалів.
    Реєстрація та подання матеріалів.