Зустріч з експертами компанії Jupiter
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
10.06.2024, 10:29
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  akademiya-mikrotik
  Зустріч з експертами компанії Jupiter

  Зустріч з експертами компанії Jupiter
  img

  Друзі, перед літнім тайм-аутом, практикою, стажуванням або повноцінною роботою варто встигнути все: і сесію закрити добре, і дипломи захистити, а ще відвідати круту подію у сфері технологій!

  Куди ми вас запрошуємо цього разу? І що точно не можна пропустити?

  11 червня о 15:00 спеціально для студентів та добрих друзів НАУ українська компанія Jupiter, що спеціалізується на розробці БпЛА, проведе лекцію і покаже: як це бути всередині найактуальнішої сфери нашого часу — дроноводстві?

  Тема — вогонь: Зустріч з експертами компанії Jupiter (БпЛА технології). Спікер — справжній гуру! І, до речі, цього разу буде джокер (+ 1 спікер з додатковою темою — але це top secret, варто прийти!). Ця лекція відкриє для вас двері у світ інновацій та сучасних технологій, де ви дізнаєтеся про останні тенденції у сфері БпЛА, від теоретичних основ до практичного застосування.

  Зацікавились?

  Реєструйтесь за посиланням

  P.S. Щодо місця зустрічі — тут будемо flexible, будемо дивитися на кількість реєстрацій (щоб усім бажаючим вистачило місця + «ловити» світло).
  Усім зареєстрованим учасникам повідомимо на пошту щодо місця + нагадаємо, звісно, про саму подію, уважно вказуйте ваш e-mail!

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01