Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування
26.06.2024, 12:04

akademiya-mikrotik

З 10 по 16 червня 2024 року на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Студенти підготували ґрунтовні дослідження з актуальних тем у сфері функціонування підприємств в умовах сучасних економічних викликів. Незважаючи на складні обставини — деяким здобувачам довелося захищати свої роботи в бомбосховищі — члени екзаменаційних комісій відзначили високий методичний та практичний рівень представлених кваліфікаційних робіт, які повністю відповідають сучасним вимогам.

Факультет економіки та бізнес-адміністрування щиро вітає випускників четвертого курсу з успішним захистом дипломних робіт та завершенням бакалаврату.

Запрошуємо наших талановитих випускників продовжити навчання на магістерському рівні. Ваші знання та навички стануть міцним фундаментом для подальшого зростання та досягнення нових висот у сфері економіки та бізнесу.