Вступна кампанія 2024: НАУ провів онлайн-зустріч з майбутніми абітурієнтами
24.06.2024, 13:05

akademiya-mikrotik

Вступна кампанія 2024: НАУ провів онлайн-зустріч з майбутніми абітурієнтами

19 червня 2024 року Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ організував онлайн-зустріч з майбутніми абітурієнтами. Учасниками заходу стали випускники закладів загальної середньої освіти, слухачі Підготовчого відділення громадян України та їхні батьки.

Спікером виступив Віктор Гнатюк — кандидат технічних наук, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії НАУ та завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

Ключові питання, висвітлені під час зустрічі:

Віктор Гнатюк детально відповів на запитання учасників, надавши вичерпні роз'яснення щодо успішного вступу до НАУ.

Захід продемонстрував відкритість університету до діалогу та його прагнення забезпечити абітурієнтів усією необхідною інформацією для прийняття зваженого рішення щодо вибору майбутньої альма-матер.

НАУ запрошує приєднатися до своєї великої родини, наголошуючи на важливості віри у власні сили та майбутнє України.

За додатковою інформацією звертайтеся до Приймальної комісії Національного авіаційного університету.