«Вступ у професію прокурора»: лекція від прокурора Святослава Познаховського
24.06.2024, 09:15

akademiya-mikrotik

«Вступ у професію прокурора»: лекція від прокурора Святослава Познаховського

11 червня 2024 року в рамках фахової ознайомлювальної практики для здобувачів 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Юридичного факультету прокурором, начальником відділу процесуального керівництва, підтримання публічного обвинувачення та нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і щодо злочинів вчинених в умовах збройного конфлікту прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Святославом Познаховським проведено лекцію на тему «Організація та діяльність органів прокуратури України».

Прокурор з 12-річним досвідом роботи в органах прокуратури детально охарактеризував систему органів прокуратури, її функції, історію розвитку, розповів процедуру зайняття посад в даних органах та надав поради щодо побудови юридичної кар’єри саме в правоохоронних органах України.

Відповідаючи на запитання студентів запрошений гість поділився досвідом участі у розкритті резонансних кримінальних справ у співпраці з Офісом Генерального прокурора України та навів статистику щодо криміногенної ситуації в нашій державі.

На завершення пан Святослав зазначив, що завдяки таким молодим, освіченим та активним правникам він впевнений у світлому майбутньому правоохоронної системи України та, в тому числі органів прокуратури.