В.о. декана Юридичного факультету НАУ Ірина Сопілко прийняла участь у черговому засіданні робочої групи членів Науково-консультативної ради при Верховному Суді та суддів Верховного Суду
10.06.2024, 13:16

akademiya-mikrotik

В.о. декана Юридичного факультету НАУ Ірина Сопілко прийняла участь у черговому засіданні робочої групи членів Науково-консультативної ради  при Верховному Суді та суддів Верховного Суду

27 травня 2024 року в.о. декана Юридичного факультету НАУ, докторка юридичних наук, професорка, Заслужена юристка України Ірина Сопілко взяла участь у черговому засіданні робочої групи членів Науково-консультативної ради  при Верховному Суді та суддів Верховного Суду на тему «Особливості судового контролю за процедурою оцінювання суддів на відповідність займаній посаді, здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді».

Відкриваючи засідання вчений секретар  Науково-консультативної ради при Верховному Суді, суддя Великої Палати Верховного Суду  Олег Ткачук подякував присутнім за підготовлені наукові висновки  щодо питань, які зазначені у зверненні судді Великої Палати Кривенди Олега Вікторовича від 30 квітня 2024 року.

Під час роботи засідання обговорені питання:

Членство керівного складу та науково-педагогічних працівників Юридичного факультету в науково-консультативних та експертних радах свідчить про їх навчально-мотиваційну діяльність, яка являється стратегічною ціллю реформування правничої освіти та одним із ключових компонентів науково-освітньої, навчально-методичної, організаційної, педагогічної, виховної та іншої діяльності, спрямованої на досягнення навчальних результатів відповідно до затверджених стандартів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» для освітніх ступенів  «бакалавр» і «магістр» та третього (освітньо-наукового)  рівня вищої освіти «доктор філософії з права».