Відкриття Української психотерапевтичної ліги
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
11.06.2024, 08:15
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  akademiya-mikrotik
  Відкриття Української психотерапевтичної ліги

  Відкриття Української психотерапевтичної ліги
  img

  Наприкінці травня 2024 року в інформаційному агентстві Укрінформ відбулася прес-конференція з нагоди відкриття громадської організації «Українська психотерапевтична ліга». Спікерами на заході були Блінов Олег — президент УПЛ, доктор психологічних наук, професор, Кудрявцева Христина — віцепрезидентка УПЛ, та Сечейко Олена — голова комітету з етики професійної діяльності та професійного розвитку, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри управління людським фактором ННІНО НАУ,

  Під час прес-конференції спікери анонсували журналістам плани, завдання роботи Ліги та шляхи їх реалізації. Метою діяльності УПЛ було визначено популяризацію професійної розвивальної психотерапії в Україні, підвищення психологічної обізнаності українців, а також забезпечення доступності та полегшення пошуку професійних психологів та психотерапевтів для тих, хто потребує кваліфікованої психологічної допомоги.

  В умовах сьогодення психологічна підтримка є вкрай необхідною, а в часи війни та післявоєнного періоду її значимість в суспільстві лише зростатиме. Тому на пресконференції обговорювалися шляхи забезпечення високої якості професійної підготовки психологів, зокрема необхідність тісної співпраці професійних психологічних спільнот з вищими навчальними закладами.

  Під час заходу було наголошено на важливості налагодження ефективної взаємодії між Українською психотерапевтичною лігою та Національним авіаційним університетом, який є провідним вишем у галузі підготовки фахівців з психології. Співробітництво сприятиме обміну досвідом, впровадженню інноваційних методик навчання та підвищенню якості освіти майбутніх психологів і психотерапевтів.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01