Відбулась зустріч з експертами Jupiter в DHUB
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
12.06.2024, 16:53
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  akademiya-mikrotik
  Відбулась зустріч з експертами Jupiter в DHUB

  Відбулась зустріч з експертами Jupiter в DHUB
  img

  11 червня у DHUB відбулася зустріч, присвячена безпілотним літальним апаратам (БпЛА) компанії Jupiter. Представники компанії познайомили учасників зі своїм ударно-розвідувальним безшумним електричним дроном Hunter-1, який не боїться радіоелектронної боротьби (РЕБ) та засобів глушення.

  Зустріч пройшла у формат бесіди, де кожен охочий міг ставити запитання та отримувати вичерпні відповіді від спікерів. Учасники наочно спостерігали процес складання безпілотника та дізналися про його важливість для Сил оборони України.

  Спікери поділилися статистичними даними щодо дрона Hunter-1: максимальна висота польоту — 4500 м, оптимальна тривалість роботи — 2 години, а максимальна — 3,5 години. Ця інформація допомогла присутнім краще зрозуміти можливості безпілотника.

  Приємним бонусом була зустріч зі військовослужбовцем 3 ОШБр, який розповів про перспективи розвитку БпЛА в Україні, зокрема Hunter-1, та пояснив, чому такі дрони не піддаються впливу РЕБ від супротивника.

  Якщо ця зустріч зацікавила вас і ви хотіли б вивчити можливість працевлаштування в компанії Jupiter у якості програмістів, розробників чи конструкторів, то залишаємо вам контакт для подальшої комунікації з нами: KTDPlus@ktd-group.org.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01