Студентка Факультету міжнародних відносин завершила навчання за програмою Еразмус + в Португалії
27.06.2024, 07:00

akademiya-mikrotik

Студентка спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» Факультету міжнародних відносин Катерина Пруднікова навчалась у Політехнічному інституті м. Лейрія (Португалія) за програмою Еразмус +.

Упродовж семестру Катерина Пруднікова відвідувала аудиторні заняття, опанувавши, зокрема, такі навчальні дисципліни, як «Графічний дизайн» і «Брендинг». Вона застосувала набуті теоретичні знання на практиці, працюючи над різноманітними проєктами, що включали розробку графічних концепцій, верстку та підготовку до друку, створення плакатів; роботу у академіях Oracle, Cisco, Phoenix Contact та Siemens.

Студентка також відвідала різноманітні виставки та заходи, де мала змогу побачити роботи студентів з усього світу та професіоналів, що надихнуло її на нові ідеї та підходи у творчій діяльності. Спільні проєкти та групові завдання сприяли розвитку командної роботи та комунікаційних навичок.

Навчання студентки в Португалії стало можливим завдяки Угоді про співробітництво в галузі науки та освіти, підписаної між Національним авіаційним університетом та Політехнічним інститутом м. Лейрія.

Політехнічний інститут м. Лейрія має кілька кампусів, що пропонують чудові умови навчання, понад 130 високотехнологічних лабораторій, обладнаних за останнім словом техніки.