Реінтеграція ветеранів та членів їх сімей через освіту: панельна дискусія та благодійний концерт у НАУ
10.06.2024, 18:36

akademiya-mikrotik

13 червня о 15:30 у стінах Національного авіаційного університету відбудеться зустріч-обговорення та благодійний концерт для ветеранів та членів їхніх сімей.

Що передбачено в програмі і чому варто відвідати цей захід?

Обговоримо найважливіше — освітні пільги як важливий інструмент соціальної адаптації для ветеранів російсько-української війни.

Питання, тематичні блоки, що будуть висвітлені під час зустрічі, а також деталі щодо затишного концерту.

Та інші важливі теми. Під час зустрічі ви зможете поставити всі актуальні для вас питання і отримати відповіді з перших вуст.

В рамках заходу буде проведена панельна дискусія (з 17:00 до 18:00) за участі експертів з різних організацій, залучених у масштабний та важливий проєкт реінтеграції ветеранів.

Для гостей виступить запрошений рок-гурт Gvozd Band (фронтмени: Генадій Гвоздь, Сергій Львов).

Адреса проведення заходу: проспект Любомира Гузара, 1. Національний авіаційний університет.

З 15:00 до 15:30 — збір гостей у актовій залі першого корпусу НАУ (буде організований вільний вхід у корпус, передбачена допомога та підтримка у разі необхідності). Тривалість заходу, включаючи концерт, — до 18:00.

По всіх уточнюючих питаннях щодо основної програми зустрічі, участі в панельній дискусії, організаційних аспектах ви завжди можете звернутися до Олега Батрака, +38 063 777 22 66.

Будемо раді бачити кожного і кожну — всіх, кому небайдужа та важлива тема! Нам надзвичайно важливо створити конструктивне обговорення актуальних питань, проблем і шляхів їх вирішення в комфортній, затишній атмосфері, де кожен буде почутим. Зробимо це разом!