Професор Факультету міжнародних відносин взяв участь у панельних дискусіях на міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал»
11.06.2024, 09:45

akademiya-mikrotik

Професор кафедри міжнародних відносин та стратегічних студій ФМВ Сергій Троян взяв участь у дискусіях «Ми стали поколіннями війни...» та «Традиції і зовнішня політика США: досвід для України» на цьогорічному Книжковому Арсеналі.

Під час дискусії «Ми стали поколіннями війни...» Сергій Троян представив книгу «Грані війни. Мережевий щоденник історика». У своїй книзі він зазначив: «війна змінювалася і війна змінювала нас — загартовувала, консолідувала, наповнювала новим змістом раніше буденні речі, вчила цінувати кожну мить, долати стереотипи. Перемогти російського мілітарного Левіафана можна лише силою консолідованих дій: військових, інформаційних, санкційних, культурних, дипломатичних. І зробити це треба сьогодні, щоб завтра держава-терорист знову не загрожувала нашому майбутньому. Україна перебуває на передньому краї цієї боротьби і з гідністю виконує місію самого Провидіння, розплачуючись найціннішим — життям своїх Героїв».

Також професор кафедри Сергій Троян долучився до дискусії «Традиції і зовнішня політика США: досвід для України». Разом з представницею відділу преси, освіти і культури Посольства США Меган Тетрік та істориком Миколою Дорошком Сергій Троян обговорив книги з історії США: «Історія американських традицій. Від «Мейфлауера» до Сінко де Майо» Джека Девіда Еллера та «Така ж держава, як усі інші. Стисла історія міжнародних відносин США» авторства американського історика Воррена А. Коена.

У рамках XII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» відбулося близько 160 літературних та дискусійних заходів, кураторських програм та виставкових проєктів. «Життя на межі» — фокус-тема і основна метафора фестивалю у цьому році.