Представники Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій взяли участь в онлайн-заході «Жінка в дипломатії в час війни: Як протистояти російській агресії на «дипломатичному фронті»?»
26.06.2024, 13:02

akademiya-mikrotik

21 червня 2024 року завідувачка кафедри історії та документознавства, докторка історичних наук, професорка Ірина Тюрменко та кандидатка історичних наук, доцентка Леся Халецька долучилися до фінального онлайн-заходу в рамках циклу «Жінка в дипломатії: виклик чи місія?». Цей захід є частиною проєкту «Жіноче обличчя дипломатії», реалізованого Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні. Авторкою та кураторкою проєкту виступає докторка історичних наук, професорка Ірина Матяш.

Захід відкрили почесні гості:

Ключові доповіді представили:

Доповідачі висвітлили різні аспекти публічної дипломатії під час війни, спираючись на власний досвід: від безпосередньої участі у воєнних діях до професійної дипломатичної діяльності та ролі дружини посла. Виступи викликали жваву дискусію серед учасників, які мали можливість поставити запитання та обмінятися думками з доповідачами.

Захід підкреслив важливість дипломатичних зусиль у захисті інтересів України, презентації її багатої історії та культурного різноманіття на міжнародному рівні.

Представники ФЛСК висловили подяку організаторам циклу зустрічей «Жінка в дипломатії: виклик чи місія?» та висловили сподівання на продовження проєкту, який сприяє обміну досвідом та зміцненню ролі жінок у дипломатії.