На Факультеті транспорту, менеджменту і логістики НАУ відбувся Огляд-конкурс дипломних проєктів
27.06.2024, 13:45

akademiya-mikrotik

21 червня 2024 року на Факультеті транспорту, менеджменту і логістики пройшов щорічний Огляд-конкурс на кращий дипломний проєкт (роботу) серед випускників освітнього ступеня «Бакалавр».

У конкурсі взяли участь 21 робота студентів двох спеціальностей: 073 «Менеджмент» та 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)». Конкурсна комісія оцінювала роботи за критеріями актуальності, змістовності, практичної цінності розробок та запропонованих рішень, а також враховувала особисті здобутки авторів і якість виконання проєктів .

За спеціальністю 073 «Менеджмент» призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце:

2 місце:

3 місце:

У напрямку 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» результати такі:

1 місце:

2 місце:

3 місце:

Факультет транспорту, менеджменту і логістики вітає всіх переможців та їхніх наукових керівників, бажаючи подальших успіхів у науковій та професійній діяльності.