Участь представниці Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій у програмі академічної мобільності Staff Mobility for Teaching
3.05.2024, 13:49

akademiya-mikrotik

Доцентка кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету Лариса Черняк взяла участь у програмі академічної мобільності ERASMUS+ Staff Mobility for Teaching у Лодзинському технічному університеті (м. Лодзь, Польща) з 15 по 21 квітня 2024 року.

Під час візиту Лариса Черняк мала змогу прочитати курс лекцій та провести лабораторні роботи для студентів Інституту загальної та екологічної хімії, присвячені проблемі забруднення навколишнього середовища нафтопродуктами. Також вона відвідала заняття польських колег, ознайомившись із кращими європейськими практиками викладання дисциплін, пов’язаних із визначенням рівня техногенного навантаження на довкілля внаслідок промислової діяльності.

На ознайомчій зустрічі з іншими учасниками програми академічної мобільності ERASMUS+ в Інституті загальної та екологічної хімії Лодзинського технічного університету, зокрема з Узбекистану, Лариса Черняк мала нагоду презентувати основні напрямки наукових досліджень кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій та обговорити можливості подальшої співпраці при підготовці спільних міжнародних проєктів.

Вітаємо Ларису Черняк з успішною участю у програмі академічної мобільності Staff Mobility for Teaching у Лодзинському технічному університеті! Висловлюємо подяку д.х.н., професору Томашу Манєцкі та PhD Олександру Штиці за запрошення до участі у програмі та плідну співпрацю.