Студенти Факультету наземних споруд і аеродромів знайомляться з творчістю видатних митців України
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
14.05.2024, 14:26
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  akademiya-mikrotik


  Студенти Факультету наземних споруд і аеродромів знайомляться з творчістю видатних митців України

  Студенти Факультету наземних споруд і аеродромів знайомляться з творчістю видатних митців України
  img

  Студенти 2 курсу спеціальності «Дизайн», освітньо-професійної програми «ІТ-Дизайн» кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Факультету наземних споруд і аеродромів під керівництвом наставниці групи Олени Носенко відвідали виставку в Українському домі «Боривітер», присвячену творчості талановитої художниці Алли Горської.

  Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з різноманітними роботами мисткині, які вразили їх глибиною змісту та майстерним виконанням. Особливий інтерес викликали картини, що торкалися гострих суспільних проблем, яскраві абстрактні композиції, портрети видатних українців, зображення мозаїк з героїчними постатями нашої історії, унікальні фотографії радянської епохи та архівні документи, що розповідають про переслідування митців режимом у 1960-х роках.

  На виставці представлено понад 100 творів живопису, графіки, ескізів монументальних робіт з музейних і приватних колекцій, а також архівні матеріали, що висвітлюють творчу й громадську діяльність Алли Горської – відомої мисткині-шістдесятниці та громадської діячки. На жаль, більшість її монументальних робіт, зокрема частина мозаїк, була втрачена через російську окупацію та жорстокі обстріли, як-от знамените мозаїчне панно «Боривітер» у Маріуполі, назва якого стала назвою виставки.

  Творчість Алли Горської вразила студентів своєю глибиною, різноманітністю технік та особливим баченням життя, що відображене в кожній картині. Така нагода ознайомитися з роботами видатної української мисткині стала для них незабутнім досвідом та надихнула до подальшого вивчення мистецької спадщини України.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01