Студенти Факультету міжнародних відносин зустрілися з відомим журналістом Романом Цимбалюком
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
14.05.2024, 13:42
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  akademiya-mikrotik


  Студенти Факультету міжнародних відносин зустрілися з відомим журналістом Романом Цимбалюком

  Студенти Факультету міжнародних відносин зустрілися з відомим журналістом Романом Цимбалюком
  img

  Відомий український журналіст та ютуб-блогер Роман Цимбалюк зустрівся зі студентами Факультету міжнародних відносин.

  Роман Цимбалюк розповів про важливість інформаційної безпеки для країни, наголосивши, що передусім її підтримка є головною запорукою  існування держави. У питаннях же обстоювання національних інтересів через медіа, журналіст радить говорити з протилежною стороною, до якої ми спрямовуємо свої наративи, зрозумілою їй мовою.

  Спікер розказав про свій шлях у журналістику, роботу журналіста в умовах війни та з якими проблемами стикався під час роботи на посаді акредитованого в росії українського журналіста. Окрему увагу Роман Цимбалюк приділив блогінгу. Він розповів про власний ютуб-канал та зауважив, що успіх відео полягає перш за все не в монтажі та просуванні, а в сенсах, які в нього заклали.

  Журналіст порадив студентам зосереджуватись на здобутті не лише теоретичних знань, а й на практичній частині. Роман  Цимбалюк зауважив, що роботу за фахом варто шукати вже в студентському віці.

  Роман Цимбалюк відповів на численні питання студентів, зокрема, щодо переслідування його під час роботи в росії, майбутнього журналістики в Україні та інформаційної політики.

  До зустрічі також долучився український журналіст, колишній генеральний директор «Укрінформу» Олександр Харченко, який запропонував охочим студентам розглянути можливість працевлаштування на посаді розслідувачів.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01