Підвищення професійної майстерності студентів шляхом залучення їх до участі у судових засіданнях Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
14.05.2024, 16:29

akademiya-mikrotik

30 квітня 2024 року студенти групи ПР-201Б Юридичного факультету у супроводі кандидата юридичних наук, асистента кафедри конституційного і адміністративного права Романа Попова відвідали Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду.

Працівники суду ознайомили студентів з роботою різних структурних підрозділів даного органу судової гілки влади, зокрема, канцелярією суду, судової палати з розгляду справ щодо податків, зборів та інших обов’язкових платежів, залом судових засідань, архівом тощо. Крім того, студенти взяли участь у відкритому судовому засіданні з розгляду касаційної скарги Головного управління ДПС в Одеській області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 07 вересня 2023 року.

Відвідування суду збагатило професійний потенціал та розвинуло професійні навички здобувачів вищої освіти, а проведений захід ще раз підтвердив, що Юридичний факультет НАУ тісно співпрацює з практикуючими юристами та органами державної влади, щоб дати майбутнім правникам найкращу юридичну освіту.