Нове Положення про студентське конструкторське бюро НАУ — як передвісник великого проєкту
3.05.2024, 15:09

akademiya-mikrotik

Нове положення, затверджене 2 травня, дозволяє створювати добровільні об’єднання студентів, які займатимуться науковими дослідженнями та інженерними розробками під керівництвом викладачів.

Головна мета бюро — розвивати творчі здібності та інтерес студентів до науки і техніки, а також готувати кваліфікованих фахівців. Студенти зможуть працювати над реальними проєктами, створювати прототипи авіаційної техніки, співпрацювати з промисловими підприємствами.

Серед напрямів діяльності — наукові дослідження, конструкторські роботи, інженерні розробки, стажування на виробництві, освітні заходи. Робота в бюро базуватиметься на принципах свободи творчості, добровільності та відкритості.

Нове положення дасть змогу більш активно залучати студентів до інноваційної діяльності та практичної підготовки в авіаційній галузі.