На Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся форум роботодавців
14.05.2024, 15:12

akademiya-mikrotik

На Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся форум роботодавців

26 квітня в рамках спільного проєкту «Партнерство освіти та практики задля філологічної молоді» кафедра англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій провела форум роботодавців. Метою заходу було налагодити тісну співпрацю та визначити вектори подальшої плідної взаємодії.

До участі у форумі були залучені постійні партнери кафедри — провідні компанії та організації, що працюють у сфері перекладу та лінгвістики. Серед них:

Під час жвавого обговорення партнери окреслили коло актуальних проблем, з якими можуть зіткнутися випускники під час формування резюме чи проходження співбесіди, а також надали цінні практичні поради здобувачам освіти. Ці рекомендації допоможуть майбутнім фахівцям уникнути типових помилок та успішно знайти роботу своєї мрії.

Захід став чудовою нагодою для налагодження міцних зв’язків між університетом та роботодавцями, обміну досвідом та формування ефективного партнерства задля підготовки висококваліфікованих кадрів. Висловлюємо щиру вдячність усім партнерам за важливий та продуктивний форум!