Круглий стіл з публічного управління від Навчально-наукового інституту неперервної освіти
14.05.2024, 16:15

akademiya-mikrotik

Кафедра публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти запрошує вас взяти участь у круглому столі «Сучасні виклики та перспективи розвитку публічного управління в Україні», присвяченому Дню Науки.

У рамках заходу будуть розглянуті актуальні питання теорії і практики публічного управління в Україні та світі, зокрема в контексті сучасних викликів, пов'язаних з російською військовою агресією проти України, євроінтеграційними процесами та перспективами відновлення й розвитку нашої держави.

Основними доповідачами виступлять молоді вчені — докторанти та аспіранти, які представлять свіжі погляди та інноваційні підходи до вирішення нагальних проблем у сфері публічного управління.

Круглий стіл відбудеться 16 травня 2024 року о 14:00 в онлайн-форматі. Для приєднання скористайтеся посиланням.

Долучайтеся до обговорення важливих питань і беріть активну участь у формуванні майбутнього публічного управління України! Ваші ідеї, пропозиції та досвід є надзвичайно цінними для розвитку цієї сфери.

Чекаємо на вас!