Голова Блокчейн Асоціації України Наталія Дрік прочитала лекцію для студентів та викладачів Факультету міжнародних відносин
3.05.2024, 10:06

akademiya-mikrotik

Голова Блокчейн Асоціації України та екскоординаторка диджиталізації Кабінету Міністрів України Наталія Дрік прочитала лекцію для студентів та викладачів Факультету міжнародних відносин. Організатор заходу — Студентське наукове товариство ФМВ.

Під час онлайн-лекції «Перспективи економічного співробітництва України з країнами Близького Сходу»  студенти  дізналися, чим Україна може бути корисна та як країни Близького Сходу можуть натомість допомогти нашій країні в процесі її економічної розбудови.

Досить велика увага була приділена перспективам співпраці в авіаційній та логістичній сферах. У процесі дискусії з викладачами факультету, були артикульовані ідеї оптимальних напрямків співробітництва, що його варто розвивати вже зараз, навіть попри обмеження авіаційної сфери через воєнний стан.

Попри економічну специфіку теми лекції, захід викликав зацікавлення студентів різних спеціальностей, пов’язаних з міжнародними відносинами. Наприкінці лекції студенти мали можливість поставити лекторці запитання щодо проблем та можливих способів розбудови міжнародних економічних стосунків України із країнами Близькосхідного регіону.