Актуальні вакансії. Найкращі практики пошуку та найму професіоналів у команду — відтепер у НАУ!
14.05.2024, 14:15

akademiya-mikrotik

Ця новина варта того, щоб її обговорити!

НАУ розпочав співпрацю з Lobby X — платформою з працевлаштування та рекрутингової агенцією, що діє як соціальне підприємство. Чому Lobby X? Аргумент «за» — безперечний: це платформа №1 з пошуку кадрів у секторі змін. А вже наявна клієнтська мережа — настільки вагома, що опинитися в ній — то є вже знак якості. Подивіться — суцільні love marks!

Lobby X знаходить професіоналів, класних спеціалістів і поєднує їх з прогресивним бізнесом, ЗСУ, з командами реформаторів — тут загалом 100 відсотковий метч із НАУ-КАІ, та дієвими громадськими організаціями. А місія команди Lobby X говорить сама за себе: «Працевлаштовуємо задля прогресу та перемоги України». Дуже нам відгукується, прагнемо того ж!

Тож, вже маємо перелік крутих вакансій, по яких будемо спільно з Lobby X шукати фахівців — так, як це роблять справді прогресивні компанії та організації: прозорий конкурс, відкритий пошук, вибір серед найкращих. Крок за кроком — так і формується справжня dream team. І саме на таку заслуговує наш університет.

Отже, кого ми шукаємо в команду університету, які актуальні вакансії з'явилися вже, хто буде причетний до масштабного проєкту трансформації одного з найбільших технічних ЗВО країни? Знаєш, з ким поділитися? Дій!

Головний бухгалтер

Керівник з PR, комунікацій / Senior PR manager